Ludzie w pracowni komputerowej

Spotkanie w NIO-PIB Oddziale w Krakowie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego

17 lutego 2023 roku odbyło się spotkanie Dyrekcji NIO-PIB Oddziału w Krakowie z Wicemarszałkiem Województwa Małopolskiego Łukaszem Smółką. W spotkaniu – ze strony NIO-PIB Oddziału w Krakowie wzięli udział: prof. dr hab. n. med. Janusz Ryś – Dyrektor Oddziału oraz jego zastępcy: ds. lecznictwa – prof. dr hab. n. med. Stanisław Kłęk, ds. zarządzania i finansów mgr. inż. Waldemar Stylo.

Na spotkaniu omówiono działalność diagnostyczno-leczniczą NIO-PIB Oddziału w Krakowie oraz zakres prac inwestycyjno-remontowych prowadzonych w NIO-PIB Oddziale w Krakowie. Szczególną uwagę zwrócono na prace modernizacyjne prowadzone na podstawie umowy z Zarządem Województwa Małopolskiego o partnerstwie na rzecz wspólnej realizacji projektu “Małopolska Tarcza Antykryzysowa – Pakiet Medyczny 3” współfinansowanego przez UE. W pakiecie medycznym ujęte zostało dofinansowanie: tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczeń Pracowni TK, modernizacja rezonansu magnetycznego, dwa aparaty do znieczuleń, dziesięć pomp infuzyjnych oraz środki do dezynfekcji.

Po spotkaniu odbyło się wspólne zwiedzanie Instytutu, w tym do miejsc, w których zakończono prace remontowe i uruchomiono nowoczesny sprzęt, oraz tych, gdzie prowadzone są prace remontowe. W przedstawianiu zakresu prac w Zakładach wzięły udział m.in. kierownik Zakładu Radiologii i Diagnostyki Obrazowej dr n. med. Joanna Anioł, zastępca kierownika Zakładu Radioterapii dr n. med. Anna Mucha-Małecka oraz kierownik Działu Administracyjno-Technicznego NIO-PIB Oddziału w Krakowie mgr inż. Agnieszka Dudzińska.

oprac. i foto: KS

Możliwość komentowania została wyłączona.