engineer-g931114d27_1920

(rekrutacja zakończona) Praca dla specjalisty inżynieryjno-technicznego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii  Skłodowskiej-Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

Specjalista inżynieryjno-techniczny

Miejsce pracy : Kraków

Wymagania :

  • Wykształcenie wyższe  kierunkowe : elektronik lub inżynier biomedyczny
  • Wymagane 3 – letnie doświadczenie w pracy, mile widziany staż pracy w jednostce medycznej
  • Dbałość o dobrą atmosferę i komunikację w zespole, wysoka kultura osobista
    oraz dobra organizacja pracy własnej

Obowiązki :

  • Zakres obowiązków ww. specjalisty związany jest m. in. z utrzymaniem w ruchu aparatury medycznej, laboratoryjnej i sprzętu kontrolno-pomiarowego i urządzeń medycznych
  • Usuwanie awarii i konserwacja urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Sporządzanie rocznych planów konserwacji i napraw urządzeń
  • Prowadzenie postępowania w zakresie nabycia i zbycia urządzeń
  • Dokonywanie opinii technicznych
  • Opracowywanie instrukcji stanowiskowych dotyczących obsługi urządzeń
  • Opracowywanie umów dotyczących aparatury i urządzeń medycznych

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.25-15.00
  • Świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego
  • Możliwość korzystania z dodatkowych ubezpieczeń na życie

“Pracodawca informuje, iż ze względu na specyfikę instytucji (podmiot leczniczy) i charakter pracy, w pierwszej  kolejności będziemy rozpatrywali aplikacje kandydatów, którzy posiadają potwierdzoną praktykę i weryfikowalną wiedzę, w pracy w instytucjach o podobnym profilu  i zakresie pracy”

„Narodowy Instytut Onkologii im. Marii  Skłodowskiej – Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie, zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi przez siebie kandydatami/kami”.

W przesyłanej aplikacji CV prosimy zawrzeć klauzule :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii  Skłodowskiej – Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie, danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.”

„Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie – Państwowy Instytut Badawczy Oddział w Krakowie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.”

Brak zawarcia w przesyłanym CV powyższych klauzul o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych oraz zgody kandydata na wykorzystanie danych zawartych w aplikacji, jest równoznaczne z odmową wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail:

kadry@onkologia.krakow.pl

oprac. AŁ

Możliwość komentowania została wyłączona.