ginekol-sala2-tiny

Zmodernizowana Klinika Ginekologii Onkologicznej – pierwsze pacjentki 6 września 2021 r.

Informujemy, że nasze pacjentki już korzystają z nowo wyremontowanych i zmodernizowanych pomieszczeń Kliniki Ginekologii Onkologicznej, gdzie zespół pod kierunkiem prof. dr n. med. Pawła Blecharza leczy kobiety, które zachorowały na raka jajnika lub raki szyjki macicy, trzonu macicy, sromu, czy na nowotwory nienabłonkowe narządu rodnego.

Naszym pacjentkom zapewnialiśmy i zapewniamy kompleksowe leczenie, teraz możemy to robić w nowoczesnych salach z łazienkami, w przestronnych i jasnych gabinetach diagnostyczno-zabiegowych. To duża radość zarówno dla naszych pacjentek, jak i dla zespołu – podkreśla prof. dr hab. n. med. Paweł Blecharz.

Remont Kliniki Ginekologii Onkologicznej został przeprowadzony ze środków unijnych w ramach projektu POIS.09.02.00-00-0016/16 realizowanego z Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 (POIiŚ) Oś priorytetowa IX Wzmocnienie strategicznej infrastruktury ochrony zdrowia, działanie 9.2. Infrastruktura ponadregionalnych podmiotów leczniczych.

Na pierwsze pacjentki, które są przyjmowane w wyremontowanych murach kliniki, dodatkowo, czeka podarunek przygotowany przez Gminny Klub Wolontariatu z Myślenic.

oprac. KS, foto: KS

Możliwość komentowania została wyłączona.