Mikołaj wstępne

Mikołaj w NIO-PIB Oddziału w Krakowie

Do naszego Instytutu zawitał Mikołaj z choinkami dla Przychodni Przyklinicznej i klinik oraz podarunkami dla pacjentów przekazanymi przez Wydział Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie oraz Klub Wolontariatu Myślenice.

W mikołajowym orszaku, który z uwagi na sytuację epidemiologiczną przekazał otrzymane dary poprzez pielęgniarki oddziałowe i personel szpitala, wzięli udział: prof. dr hab. n. med. Janusz Ryś – Dyrektor NIO-PIB Oddziału w Krakowie, prof. dr hab. n. med. Stanisław Kłęk – Zastępca Dyrektora ds. Lecznictwa NIO-PIB Oddziału w Krakowie, mgr inż. Waldemar Stylo – Zastępca Dyrektora ds. Finansowych NIO-PIB Oddziału w Krakowie oraz mgr Anna Dutkiewicz – Naczelna Pielęgniarka.

Nie zabrakło dźwięków dzwoneczka i głośnego Ho, ho, ho Mikołaja, w którego roli wystąpił Bartosz Kucharski – pielęgniarz NIO-PIB Oddziału w Krakowie.

Mikołajki w NIO-PIB Oddziału w Krakowie są już tradycją. W poprzednich latach również były organizowane wspólnie z Klubem Wolontariatu Myślenice na czele z Panią Renatą Piekarz. W tym roku nowym pomysłem stały się choinki, które będą cieszyć oczy pacjentów w bożonarodzeniowym czasie. Choinkę dla Przychodni Przyklinicznej przekazała nam osobiście prof. dr hab. Aleksandra Duda-Chodak – Dziekan Wydziału Technologii Żywności Uniwersytetu Rolniczego.

Wszystkim Darczyńcom bardzo dziękujemy.

oprac. KS, foto: KS

Możliwość komentowania została wyłączona.